Breaking News
Home / مديريت / دانلود مقاله پیشنهاد روشی برای بودجه‌ریزی عملیاتی فایل ورد (word)

دانلود مقاله پیشنهاد روشی برای بودجه‌ریزی عملیاتی فایل ورد (word)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود مقاله پیشنهاد روشی برای بودجه‌ریزی عملیاتی فایل ورد (word) دارای 50 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله پیشنهاد روشی برای بودجه‌ریزی عملیاتی فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله پیشنهاد روشی برای بودجه‌ریزی عملیاتی فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله پیشنهاد روشی برای بودجه‌ریزی عملیاتی فایل ورد (word) :

1- مقدمه
بودجه‌ریزی عملیاتی عوامل صرفه‌جویی و اثربخشی را به ابعاد سنتی بودجه‌ریزی اضافه می‌کند. نظام بودجه‌ریزی عملیاتی بین کارآیی و اثربخشی تمایر قائل می‌شود. درکارآیی استفاده مفید از منابع مورد نظر است، در حالیکه اثربخشی با عملکرد مرتبط است. در بودجه‌ریزی عملیاتی طبقه‌بندی عملیات به‌نحوی است که هدفها شفافتر بیان می‌شوند، ارزیابی بودجه سهل‌تر بوده و در روش هزینه‌بندی آن ارتباط بین داده و ستانده مورد توجه قرار می‌گیرد.
مهمترین هدف بودجه‌ریزی عملیاتی اصلاح مدیریت بخش عمومی و افزایش اثربخشی مخارج این بخش است. ویژگی‌های اساسی این اصلاح عبارتند از:
ارزیابی پاسخگویی مسئولین دستگاههای اجرایی براساس معیار دستاوردهای فعالیتهای آنان، دامنه تاثیرگذاری‌ آنها جهت نیل به دستاوردها و بودجه و امکاناتی که برای تحقق دستاوردها به مصرف رسیده است.
ارزیابی پاسخگویی مدیران دستگاههای اجرایی به مسئولین ذیربط براساس محصولاتی که باید تولیدکنند و بودجه و سایر امکاناتی که برای تولید این محصولات بکار می‌گیرند.
تضمین و تحکیم پاسخگویی از طریق مبادله موافقتنامه بین مدیران و مسئولین دستگاههای اجرایی و بین مسئولین دستگاههای اجرایی و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور (به نمایندگی از طرف دولت).
استقرار نظام بودجه‌ریزی ستانده محور
دادن اختیارات لازم به مدیران در انتخاب نهاده‌های لازم برای تولید محصولات مورد نظر

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

About admin

Check Also

دانلود با معماران عصر دیجیتال (اندیشه های فیلیپ كاتلر) فایل ورد (word)

 دانلود با معماران عصر دیجیتال (اندیشه های فیلیپ كاتلر) فایل ورد (word) دارای 25 صفحه …