Breaking News
Home / متفرقه / دانلود مقاله نقش و اهمیت زیرساخت ها در توسعه گردشگری آب گرم ورتون شرکت تعاونی گردشگری توسعه سیر زنده رود فایل ورد (word)

دانلود مقاله نقش و اهمیت زیرساخت ها در توسعه گردشگری آب گرم ورتون شرکت تعاونی گردشگری توسعه سیر زنده رود فایل ورد (word)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود مقاله نقش و اهمیت زیرساخت ها در توسعه گردشگری آب گرم ورتون شرکت تعاونی گردشگری توسعه سیر زنده رود فایل ورد (word) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله نقش و اهمیت زیرساخت ها در توسعه گردشگری آب گرم ورتون شرکت تعاونی گردشگری توسعه سیر زنده رود فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله نقش و اهمیت زیرساخت ها در توسعه گردشگری آب گرم ورتون شرکت تعاونی گردشگری توسعه سیر زنده رود فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله نقش و اهمیت زیرساخت ها در توسعه گردشگری آب گرم ورتون شرکت تعاونی گردشگری توسعه سیر زنده رود فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: دوازدهمین کنگره انجمن جغرافیایی ایران با محوریت آمایش سرزمین،الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت
تعداد صفحات: 12
نویسنده(ها):
مهری اذانی – عضو هیئت علمی گروه جغرافیا دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد
امیررضا صفائی – دانشجوی کارشناسی ارشد جغرافیا –برنامه ریزی توریسم دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد
نغمه جعفری – دانشجوی کارشناسی ارشد جغرافیا –برنامه ریزی توریسم دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

چکیده:
آب گرم ورتون به عنوان یک مقصد گرشگری، به خاطر مقاصد جذاب، آب و هوای عجیب چنانکه به آن 4 فصل در یک روزمی گویند ، وجود حیوانات،گونه های مختلف زیست محیطی، تپه ها و شن زارها؛ گردشگران زیادی را پذیرا است. سرعت رشد اقتصادی بسیار بالا و نرخ بهره پایین از جمله موفقیت های قابل توجه در آب گرم ورتون می باشد. بدون تردید سطح این موفقیت ها تا حد زیادی به نحوه ی بکارگیری عوامل در اجرای برنامه های زیرساختی و سرمایه گذاری ها در بخشهای زیرساختی آموزش، بهداشت، ورزش و حمل و نقل عمومی وبه شناخت حاصل از فضای رقابتی موجود درعرصه بین المللی برمی گردد. رسیدگی به زیرساخت ها علاوه بر ایجاد تسهیلات گردشگری، باعث ارتقای سطح اقتصادی، اشتغالزایی و رفاه گردشگران شده است. ایران سرزمینی 4 فصل با سابقه تمدنی چند هزار ساله و با داشتن جاذبه های تاریخی، مذهبی و طبیعی وبا داشتن منبع مالی چون نفت دارای تمام پتانسیل است که یک کشور نیازمنداست تا درگردشگری به اوج برسد .گردشگری در ایران موفقیت کمی داشته و این ناکامی بدلیل نپرداختن بطورجدی به موضوع زیرساخت های گردشگری می باشد. ایجاد هرگونه تحول و استاندارد سازی خدمات درگردشگری ایران نیازمند انجام مطالعات تطبیقی و کسب آگاهی از تجربیات دیگر کشورهای موفق دنیا است که می تواند کمک شایانی به فعالان این عرصه کند مزیت های رقابتی کشورها به عومل طبیعی مانند آب و هوا، چشم اندازها و جلوه های زیبای محیطی و سایر جاذبه های باستانی وابسته است اما یکی از راه های توسعه گردشگری که دراین مقاله سعی به معرفی آن داریم یعنی توجه به بررسی اهمیت زیرساخت های آب گرم ورتون می باشد تا بتوانیم زمینه های رشد اقتصادی ورفاه مردم را آماده سازیم. روش مورد استفاده شده در این تحقیق مطالعات تطبیقی اسنادی می باشد.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

About admin

Check Also

دانلود مقاله بررسی نقش مراکز اجتماعیدر فرهنگی بر احیای هویت محله ها فایل ورد (word)

 دانلود مقاله بررسی نقش مراکز اجتماعیدر فرهنگی بر احیای هویت محله ها فایل ورد (word) …