Breaking News
Home / متفرقه / دانلود مقاله تشخیص سرطان سینه با استفاده از روشهای داده کاوی و ویژگی های تراکمی هیستوگرام وویژگیهای ماتریس هم رخدادی glcm فایل ورد (word)

دانلود مقاله تشخیص سرطان سینه با استفاده از روشهای داده کاوی و ویژگی های تراکمی هیستوگرام وویژگیهای ماتریس هم رخدادی glcm فایل ورد (word)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود مقاله تشخیص سرطان سینه با استفاده از روشهای داده کاوی و ویژگی های تراکمی هیستوگرام وویژگیهای ماتریس هم رخدادی glcm فایل ورد (word) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تشخیص سرطان سینه با استفاده از روشهای داده کاوی و ویژگی های تراکمی هیستوگرام وویژگیهای ماتریس هم رخدادی glcm فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تشخیص سرطان سینه با استفاده از روشهای داده کاوی و ویژگی های تراکمی هیستوگرام وویژگیهای ماتریس هم رخدادی glcm فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تشخیص سرطان سینه با استفاده از روشهای داده کاوی و ویژگی های تراکمی هیستوگرام وویژگیهای ماتریس هم رخدادی glcm فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی ریاضیات صنعتی
تعداد صفحات: 6
نویسنده(ها):
سهیل زارعی – دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر
عسگر علی بوپر – استادیار ، دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

چکیده:
در چند سال گذشته ، ابزار کامپیوتری نقش مهمی را در تشخیص سرطان سینه ایفا کرده اند. این مقاله روشی برای تشخیص سرطان سینه در ماموگرافی دیجیتال با بهره گیری از خصوصیات هم رخدادی سطح خاکستری و ویژگی های تراکمی هیستوگرام (glcm) پیشنهاد شده است که با استفاده از روش های داده کاوی این کار را انجام می دهیم. تکنیک تصویرکاوی به استخراج تصویر و دانش ضمنی به همراه ارتباط داده ای یا سایر الگوهایی که صراحتاً در تصاویر ذخیره نمی شوند می پردازد. این تکنیک در واقع توسعه ی داده کاوی به حوزه ی تصویر است. هدف اصلی این تحقیق اعمال تصویرکاوی در حوزه ای چون ماموگرام های سینه است تا بافت سرطانی طبقه بندی و شناسایی گردد. به منظور بررسی امکان پذیری رویکرد داده کاوی، در این تحقیق، از یک الگوریتم رقابت استعماری بهینه برای کاهش ویژگی ها استفاده می شود. نتایج تجربی نشان می دهند که این روش می تواند با کاهش تعداد ویژگی ها ، سرعت بررسی را افزایش و ویژگیهای مناسبی را جهت طبقه بندی با درخت تصمیم ارائه دهد.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

About admin

Check Also

دانلود مقاله تنوع ژنتیکی برخی ژنوتیپ های بابونه ایرانی با نشانگر مولکولی رپید فایل ورد (word)

 دانلود مقاله تنوع ژنتیکی برخی ژنوتیپ های بابونه ایرانی با نشانگر مولکولی رپید فایل ورد …