Breaking News
Home / متفرقه / دانلود مقاله بررسی مخاطرات محیطی دشت ورامین با استفاده از مدل ریاضی pmwin فایل ورد (word)

دانلود مقاله بررسی مخاطرات محیطی دشت ورامین با استفاده از مدل ریاضی pmwin فایل ورد (word)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود مقاله بررسی مخاطرات محیطی دشت ورامین با استفاده از مدل ریاضی pmwin فایل ورد (word) دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسی مخاطرات محیطی دشت ورامین با استفاده از مدل ریاضی pmwin فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسی مخاطرات محیطی دشت ورامین با استفاده از مدل ریاضی pmwin فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسی مخاطرات محیطی دشت ورامین با استفاده از مدل ریاضی pmwin فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: اولین همایش ملی تحلیل فضایی مخاطرات محیطی کلان شهر تهران

تعداد صفحات: 1

نویسنده(ها):

دکتر محمود فاطمی عقدا – عضو هیات علمی دانشگاه تربیت معلم
سیده زهرا عطایی – دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت معلم
فائزه فروغی – دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت معلم

چکیده:

فرونشست زمین در اثر بهره برداری بی رویه از ابخوانهای زیرزمینی یکی از مشکلات دشتهاست که سالیانه خسارات زیادی را به ساختمانها و زیرساختهای شهرها و روستاها وارد می کند. در گستره کشور مناطق متعددی وجود دارند که دچار این پدیده بوده و مشکلات زیادی در اثر فرونشست زمین در آنها بروز کرده است. یکی از این مناطق دشت ورامین با مختصات 55 7 35 تا 49 39 35 عرض شمالی و 9 26 51 تا 56 55 51 طول شرقی می باشد که تحت تاثیر پدیده فرونشست واقع شده است. داده های چاه های مشاهده ای در منطقه نشان دهنده بهره برداری بی رویه آب زیرزمینی و تغذیه کم این ناحیه است. شناخت درست و تحلیل عوامل مؤثر در وقوع آن می تواند به کاهش پیامدهای این پدیده کمک نماید. یکی از روشهای کاربردی تحلیل و ارزیابی پدیده فرونشست زمین در اثر بهره برداری از منابع آب زیرزمینی، استفاده از مدلهای ریاضی است که امروزه کاربرد گسترده ای در مدیریت منابع آب دارند. در این مقاله پیش بینی مقدار فرونشست زمین در دشت ورامین با استفاده از نرم افزار PMWIN انجام شده است. پس از کالیبراسیون هدایت هیدرولیکی و ضریب هدایت مرزها، مقدار فرونشست منطقه با فرض ثابت بودن شرایط آب و هوایی در 10 سال آینده مورد بررسی واقع شد. با فرض ثابت بودن شرایط، مقدار فرونشست در منطقه روند افزایشی به خود گرفته است که می تواند باعث ایجاد فروچاله ها، آسیب به شریانهای حیاتی من جمله خطوط انتقال گاز، تاسیسات انتقال آب شهر و سازه های شهری شود.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

About admin

Check Also

دانلود مقاله کاربرد تحلیل مولفههای اصلی در شناسایی آنومالیهای ژئوشیمیایی در ناحیه فیض آباد، شمال شرق ایران فایل ورد (word)

 دانلود مقاله کاربرد تحلیل مولفههای اصلی در شناسایی آنومالیهای ژئوشیمیایی در ناحیه فیض آباد، شمال …