Breaking News
Home / متفرقه / دانلود مقاله بررسی عوامل موثر در فرآیند کشش بر خواص فیزیکی مفتول کشیده شده الکترودهای جوشکاری غیرآلیاژی فایل ورد (word)

دانلود مقاله بررسی عوامل موثر در فرآیند کشش بر خواص فیزیکی مفتول کشیده شده الکترودهای جوشکاری غیرآلیاژی فایل ورد (word)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود مقاله بررسی عوامل موثر در فرآیند کشش بر خواص فیزیکی مفتول کشیده شده الکترودهای جوشکاری غیرآلیاژی فایل ورد (word) دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسی عوامل موثر در فرآیند کشش بر خواص فیزیکی مفتول کشیده شده الکترودهای جوشکاری غیرآلیاژی فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسی عوامل موثر در فرآیند کشش بر خواص فیزیکی مفتول کشیده شده الکترودهای جوشکاری غیرآلیاژی فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسی عوامل موثر در فرآیند کشش بر خواص فیزیکی مفتول کشیده شده الکترودهای جوشکاری غیرآلیاژی فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: هشتمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران

تعداد صفحات: 22

نویسنده(ها):

نازنین کاظمی – فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی متالورژی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر
مصطفی کتابچی – دانشیار دانشکده معدن و متالورژی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر

چکیده:

به منظور تولید مفتول الکترودهای جوشکاری ذوبی که عموما برای جوشکاری اسکلتهای ساختمانی به کار می رود، از روش کشش سیم استفاده میشود. هدف این تحقیق بررسی نحوه تغییرات ریزساختار و تحلیل خواص فیزیکی و مکانیکی مفتول کشیده شده در شرایط مختلف، به منظور بهینه سازی پارامتر های مختلف فرآیند کشش است. به همین خاطر نمونه هایی با مقادیر مختلف سرعت ، کاهش سطح مقطع و تعداد مراحل کشش با روش متالوگرافی مورد آزمایش قرارگرفته اند . برای بدست آوردن پارامترها ی مختلف ریزساختار مانند Aspect Ratio و اندازه دانه، تصاویر حاصل از متالوگرافی به کمک یک نرم افزار پیشرفته آنالیز تصویری (Clemex Vision PE/Lite TM) تحلیل شده است.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

About admin

Check Also

دانلود مقاله بررسی نقش مراکز اجتماعیدر فرهنگی بر احیای هویت محله ها فایل ورد (word)

 دانلود مقاله بررسی نقش مراکز اجتماعیدر فرهنگی بر احیای هویت محله ها فایل ورد (word) …