Breaking News
Home / متفرقه / دانلود مقاله بررسی حمل و نقل شهری و نیازهای معلولان و جانبازان (مطالعه موردی: شهر چالوس) فایل ورد (word)

دانلود مقاله بررسی حمل و نقل شهری و نیازهای معلولان و جانبازان (مطالعه موردی: شهر چالوس) فایل ورد (word)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود مقاله بررسی حمل و نقل شهری و نیازهای معلولان و جانبازان (مطالعه موردی: شهر چالوس) فایل ورد (word) دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسی حمل و نقل شهری و نیازهای معلولان و جانبازان (مطالعه موردی: شهر چالوس) فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسی حمل و نقل شهری و نیازهای معلولان و جانبازان (مطالعه موردی: شهر چالوس) فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسی حمل و نقل شهری و نیازهای معلولان و جانبازان (مطالعه موردی: شهر چالوس) فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی معماری، مرمت، شهرسازی و محیط زیست پایدار
تعداد صفحات: 11
نویسنده(ها):
فاطمه خزائی پول – دانشجوی کارشناسی ارشد واحد علم و تحقیقات مازندران
نرجس بسطامی بندپی – دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس

چکیده:
فرآیند مداوم شهری است که با طراحی یک سلسله عملیات جهت دستیابی به اهداف شهری و به منظور ایجاد بهترین سطح تعادل همه عناصر حمل و نقل گام بردارد. فلسفه وجودی شبکه های دسترسی، برقراری ارتباط بین کاربرهای مختلف می باشد که به فواصل مختلف در فضا توزیع شده است. ارزیابی فضاهای عمومی با توجه به نیازهای معلولان و جانبازان و برنامه ریزی برای آن، یکی از ضروریات هر جامعه، به خصوص جامعه ماست که بعد از جنگ تحمیلی با جمع کثیری از جانبازان و معلولان مواجه شده است. با توجه به اهمیت موضوع، در این پژوهش به یکی از مهمترین نیازهای معلولان و جانبازان در سطح فضاهای شهری؛ یعنی حمل و نقل می پردازیم. هدف از تحقیق حاضر، بررسی و ارزیابی حمل و نقل شهری با توجه به نیازهای معلولان و جانبازان می باشد. روش تحقیق در این پژوهش مبتنی بر مطالعات کتابخانه ای و اسنادی، مشاهدات میدانی، مصاحبه و به دست آوردن داده ها، از طریق پرسشنامه و میزان پراکندگی این کاربری با نرم افزار GIS بوده است.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

About admin

Check Also

دانلود مقاله بررسی نقش مراکز اجتماعیدر فرهنگی بر احیای هویت محله ها فایل ورد (word)

 دانلود مقاله بررسی نقش مراکز اجتماعیدر فرهنگی بر احیای هویت محله ها فایل ورد (word) …