Breaking News
Home / متفرقه / دانلود اندازه گیری عملکرد برای مدیریت نگهداری و تعمیرات در املاک و مستغلات فایل ورد (word)

دانلود اندازه گیری عملکرد برای مدیریت نگهداری و تعمیرات در املاک و مستغلات فایل ورد (word)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود اندازه گیری عملکرد برای مدیریت نگهداری و تعمیرات در املاک و مستغلات فایل ورد (word) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود اندازه گیری عملکرد برای مدیریت نگهداری و تعمیرات در املاک و مستغلات فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود اندازه گیری عملکرد برای مدیریت نگهداری و تعمیرات در املاک و مستغلات فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود اندازه گیری عملکرد برای مدیریت نگهداری و تعمیرات در املاک و مستغلات فایل ورد (word) :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس سراسري پژوهش هاي مديريت و مهندسي صنايع

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

یکی از شرایط اصلی برای بقاء در بازار رقابت جهانی رضایت مشتری می باشد. از جمله روش هایی که می توان با کمک آن در این زمینه اظهارنظر نمود اندازه یکی از شرایط اصلی برای بقاء در بازار رقابت جهانی رضایت مشتری است. از جمله روش هایی که می توان با کمک آن در این زمینه اظهارنظر نمود اندازیه گیری عملکرد می باشد. اندازه گیری های عملکرد باید با استراتژی های سازمان مرتبط باشد تا به این منظور اطلاعات مفیدی برای تصمیم گیری های مؤثر و شکل گیری رفتار مطلوب کارکنان فراهم گردد. تعیین معیار عملکرد املاک و مستغلات، یک ابزار رایج مورد استفاده در مدیریت تعمیر و نگهداری پایدار و کارآمد تسهیلات موجود است. میزان کارایی و عملکرد، نیازمند اندازه گیری و پایش جهت حمایت از استراتژی های تعمیر ونگهداری و تجارت اصلی سهامداران می باشد. بسیاری از شاخص های اجرایی مورد استفاده برای اندازه گیری املاک و مستغلات، بر پایه منطقه ملک می باشند. هدف از این مقاله، شرح روش مناسب تعیین معیار مدیریت تسهیلات و نشان دادن کاربرد تعیین معیار در بازار املاک و مستغلات است.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

About admin

Check Also

دانلود بررسی تاثیر عملکرد نظارتی سازمان تعزیرات بر جلوگیری از عرضه کالای غیربهداشتیتاریخ منقضی و قاچاق (مطالعه موردی شهر زاهدان) فایل ورد (word)

 دانلود بررسی تاثیر عملکرد نظارتی سازمان تعزیرات بر جلوگیری از عرضه کالای غیربهداشتیتاریخ منقضی و …